OBI Súprava so sprchovou hlavicou Muxia 3-dielna

Č.výr. 1369388

  • 5 druhov vodného lúča
  • S nopkami proti vodnému kameňu
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1369388

Vďaka OBI Deco-Line súprave so sprchovou hlavicou Muxia môžete svoju sprchu premeniť na pestrý a osviežujúci zážitok. Jednoduchý dizajn sa perfektne začlení do vášho moderného, ale aj klasického vybavenia kúpeľne. Súprava obsahuje tri diely. Všetky diely sú z pochrómovaného kovu. Vysoká kvalita použitého materiálu im dodáva robustnosť a dlhú životnosť.

Osviežujúca zážitková sprcha
Sprchová hlavica má päť funkcií a vďaka tomu si ju môžete nastaviť individuálne podľa vlastných potrieb. Sprchová hlavica má veľkorysý priemer 24 cm, čo je zárukou fantastického zážitku pri sprchovaní. Nopky proti vodnému kameňu efektívne eliminujú tvorbu neželaného vodného kameňa. Sprchová hadica z ušľachtilej ocele má dĺžku 150 cm, a teda veľký akčný rádius. Prípojná hadica je vhodná pre prípojky so závitom 18,6 mm (G 1/2). Nástenný držiak je pribalený.

Obsah
Sprchová hlavica
Sprchová hadica
Nástenný držiak

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Sprchovacia súprava

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore