Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Súprava so sprchovou hlavicou Ramboda biela 2-dielna

Č.výr. 1316108

  • 5-ročná záruka výrobcu (záručné podmienky pozri v časti "Ďalšie podrobnosti")
  • Moderný a kvalitný dizajn
  • Obsahuje sprchovú hlavicu a sprchovú hadicu
Informácie o výrobku
 
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1316108

OBI Deco-Line súprava so sprchovou hlavicou zo série Ramboda vám poskytne osviežujúci zážitok zo sprchovania. Ružica, ako aj sprchová hadica, majú nadčasový dizajn. Zapadnú nielen do klasického, ale aj moderného zariadenia kúpeľne. Všetky diely pozostávajú z bieleho plastu. Vďaka kvalitnému plastu sa sprchová hlavica ľahko a jednoducho čistí.

Uvoľňujúce sprchovanie pre príjemný pocit
Sprchová hlavica je malá a praktická, a má výstupky proti usadzovaniu vodného kameňa. Vďaka nim sa efektívne zabráni vytvoreniu usadenín vodného kameňa. Sprchová hlavica umožňuje tri rôzne druhy vodného lúča: normálny, masážny a bodový. Sprchová hadica má dĺžku 150 cm a veľký akčný rádius. Vďaka normalizovanej prípojke 21 mm (G 1/2) sa hadica dá presne namontovať na existujúcu štandardnú armatúru. Súčasťou dodávky je sprchová hlavica a sprchová hadica.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Sprchovacia súprava
Rozmery a hmotnosť
Výška:24,0 cm
Šírka:5,5 cm
Dĺžka:19,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore