OBI Súprava so sprchovou tyčou Ferrol 3-dielna

Č.výr. 1443902

  • 3 rôzne režimy prúdu vody
  • Jednoduché prepínanie funkcií pomocou tlačidla
Informácie o výrobku
44,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1443902

Vďaka OBI Deco-Line súprave so sprchovou tyčou Ferrol získate súpravu, ktorá vám pripraví osviežujúci zážitok zo sprchovania. Jednoduchý dizajn sa optimálne začlení do vášho moderného alebo klasického zariadenia kúpeľne. Súprava obsahuje celkovo tri diely. Všetky diely sú z pochrómovaného kovu. Vysoká kvalita použitého materiálu im dodáva robustnosť a dlhú životnosť.

Kvalita s jednoduchým dizajnom
Multifunkčná sprchová hlavica sa dá vyberať a má tri rôzne funkcie. Veľmi jednoducho môžete stlačením tlačidla prepínať medzi troma režimami prúdu vody - rozprašovač, masáž, rozprašovač-masáž. Nopky proti vodnému kameňu efektívne eliminujú tvorbu usadenín vodného kameňa. Stúpačka s dĺžkou 60 cm a priemerom 25 mm sa na stenu upevňuje hore a dolu. Sprchová hadica z ušľachtilej ocele má dĺžku 150 cm, a teda veľký akčný rádius. Prípojná hadica je vhodná pre prípojky so závitom 18,6 mm (G 1/2). Upevňovací materiál je súčasťou dodávky.

Obsah
Stúpačka
Sprchová hadica
Multifunkčná sprchová hlavica

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Sprchovacie tyče súprava

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore