Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Náhradné tesnenie pre kruhovú sprchu Pelmo 90

Č.výr. 4841102

  • Poskytuje spolahlivú ochranu pred striekajúcou a kvapkajúcou vodou
  • Vdaka dlžke cca 353 mm má presné rozmery
  • Rýchla montáž
Informácie o výrobku
 
21,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 4841102

OBI náhradné tesnenie v excelentnej kvalite materiálu je ideálnym náhradným dielom pre kruhovú sprchu Pelmo 90 s dvoma výkyvnými dverami. Uzatvára oblast medzi dolným rámom a kabínou. Pretože tesnenia sa môžu v priebehu casu stat porézne, mali by ste ich v pravidelných intervaloch vymienat. Dokonalé prispôsobenie tesnenia kruhovej sprche Pelmo 90 zjednodušuje montáž a tesnenie nie je treba strihat. So šírkou lišty 6 mm a dlžkou cca 353 mm presne zodpovedá rozmerom. Inštalácia sa vykonáva jednoducho tak, že tesnenie ideálne nasadíte lahkým poklepávaním od stlpika až po druhý koniec pevne na sklenenú hranu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Tesnenie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:40 g
Výška:35,3 cm
Šírka:6 mm
Dĺžka:6 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore