Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vitalio Joy 110 Massage Sprchový set s tyčou, 3 prúdy

Č.výr. 4715561

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Sprchové tyče

Popis výrobku

Č.výr. 4715561

Vitalio Joy 110 Massage sprchový set s tromi prúdu vody je ideálnou voľbou pre vašu kúpeľňu. Ponúka moderný dizajn, úspornosť a veľmi výkonné prevedenie. Hlavica o priemere 110 mm ponúka tri režimy - intenzívny Massage, uvoľňujúci Rain a úsporný SmartRain, ktorý v kombinácii s technológiou SprayDimmer šetrí spotrebu vody. Tomu napomáha tiež GROHE EcoJoy technológia pre nízku spotrebu vody a perfektný prietok. Vnútorné WaterGuide prevedenie zaručuje dlhšiu životnosť hlavice. GROHE Starlight chrómový povrch je extrémne odolný proti povrchovému poškodeniu, GROHE SpeedClean umožňuje odstránenie vodného kameňa obyčajným pretrením. Twistfree úprava zabraňuje skrúteniu hadice. Systém Grohe QuickFix umožňuje nastavenie rozpätia svoriek tak, aby zodpovedalo škáram medzi obkladačkami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pre ručnú sprchu
Dĺžka:60 cm
Druh:Sprchovací systém
Druh:Sprchovacie tyče súprava
Séria:Vitalio Joy
Počet druhov žiarenia:3 ks

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore