Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Sprchová vanička Arda zaoblená 3,5 cm x 80 cm x 80 cm biela

Č.výr. 4846341

  • Zaoblený a extra plochý tvar: Pôsobí otvorene a moderne
  • Z kvalitného sanitárneho akrylu: odolná proti UV žiareniu, stálofarebná a príjemne teplá
  • baliv - stvorená pre život
Informácie o výrobku
 
109,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 4846341

Budete na tom stáť: baliv sprchová vanička DT-4706 tvorí základ pre vašu sprchu. Nezáleží na tom, či chcete čerstvo vykročiť do nového dňa alebo potrebujete uvoľnenie večer - sprchová vanička vás presvedčí svojou kvalitou. A súčasne aj dobre vyzerá: Sprchová vanička sa vďaka svojmu štvrťkruhovému tvaru stane skutočným magnetom pre oči vo vašej kúpeľni a vďaka svojmu typicky rovnému vedeniu línií opticky rozjasní miestnosť. Dá sa vynikajúco integrovať aj do malých kúpeľní, pretože vďaka zaobleniu nezaberá príliš veľa miesta. Jej ploché vyhotovenie je moderné a umožňuje jednoduchý vstup. Žiarivá biela pozýva na osviežujúce chvíle sprchovania.

Nalaďte sa príjemne na nový deň: deň za dňom
Sprchová vanička je vyrobená z kvalitného sanitárneho akrylu. Vďaka dobrej akumulácii tepla už nebudete mať studené nohy, len čo potečie teplá voda. Sprchová vanička navyše boduje svojou odolnosťou proti UV žiareniu a farebnou stálosťou. S mäkkou handričkou a jemným čistiacim prostriedkom vám čistenie pôjde úplne jednoducho od ruky. Hladký povrch zabraňuje usadzovaniu nečistôt a choroboplodných zárodkov. A ešte jednu výhodu ponúka akryl: V porovnaní s inými materiálmi je ľahší - užitočná vlastnosť najmä pri montáži. Na tento účel si vaničku najskôr upevníte na podstavec, ktorý je dostupný samostatne. Potom sa môžete rozhodnúť, či ju obložíte a budete mať sprchovú vaničku na sokli. Keď to umožňuje montážna hĺbka, vaničku môžete takisto zapustiť do podlahy a bude zarovno s jej povrchom. Oba varianty majú svoj šarm. Sprchová vanička má šírku 80 cm a výšku 3,5 cm.

baliv - stvorená pre život
Či už na osviežujúci relaxačný program ráno alebo blahodarné ukončenie dňa večer: Naše baliv sprchové vaničky budú vás a vašu rodinu spoľahlivo sprevádzať každý deň. Kde môžete lepšie vypnúť ako vo vašej vlastnej malej oáze? Aby ste si ju mohli bez starostí vychutnať, ide u nás ruka v ruke kvalita, dizajn a funkčnosť. Kladieme veľký dôraz na kvalitné materiály. Pretože si myslíme, že sprchová vanička by nemala len dobre vyzerať, ale mala by byť aj odolná a vyhovovať každodenným požiadavkám - aby ste sa z nej mohli dlho tešiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Tvar:Štvrtina kružnice
Šírka:80 cm
Dĺžka:80 cm
Výška:3,5 cm
Materiál:Sanitárny akryl
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,2 kg
Výška:3,5 cm
Šírka:80,0 cm
Dĺžka:80,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore