Sanotechnik Sprchová vanička s krytom T80W, štvrťkruh, 80 x 80 x 12,5 cm
Číslo výrobku 4865739Opis výrobku
Číslo výrobku 4865739
Štvrťkruhová rohová sprchová vanička T80W je vyrobená z ABS plastu. Vanička má odnímateľný čelný kryt a je dodávaná vrátane nožičiek a sifónu. Rozmery (V x Š x D): 12,5 x 80 x 80 cm.
Informácie o výrobcovi
Sanotechnik Hungária Kft.
Nagytétényi út 112
H-1222 Budapest
ma.zdrazilova@seznam.cz
9002827800000
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Sanitárny akryl |
| Tvar: | Štvrťkruh |
| Farba sprchovej vaničky: | Biela |
| Protišmyková ochrana: | S protišmykovou ochranou |
| Priemer vypúšťacieho otvoru: | 90 mm |
| Typ montáže: | Polozapustená montáž a na úrovni podlahy |
| Povrchová štruktúra: | Štruktúrované |
| Vzhľad povrchu: | Lesklé |
| Odtokový žľab: | Bez odtokového žľabu |
| Materiál krytu odtoku: | Plast |
| Farba krytu odtoku: | Chróm |
| Nosník: | Bez podpory vaničky |
| Nohy: | Bez nožičiek |
| Odtok: | V rohu |
| Odtoková súprava: | S odtokovou súpravou |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9,0 kg |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 80,0 cm |







