Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Jednopáková zmiešavacia sprchová armatúra Ramini čierna

Č.výr. 5289715

  • Elegantný dizajn s kontrastmi v chróme a čiernej farbe
  • Vrát. S-prípojok, roziet a upevňovacieho materiálu
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
74,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5289715

Na osviežujúcu sprchu ráno alebo blahodarné ukončenie dňa večer: Naša baliv termostatická sprchová batéria DU-5071 je tu spoľahlivo pre vás a vašu rodinu a bude vás sprevádzať každý deň. A aby ste si svoju oázu pokoja mohli bez starostí vychutnávať, ide pri našej batérii ruka v ruke kvalita, dizajn a funkčnosť.

baliv - stvorená pre život
Elegantná sprchová batéria padne vďaka šikovne umiestneným kontrastom hneď do oka. Matno čierny povrch pôsobí spolu s pochrómovanými dielmi na rukoväti a výtokovom ramienku obzvlášť exkluzívne. Skvele ho môžete kombinovať s moderným alebo klasickým zariadením kúpeľne. Pekný vzhľad pre nás ale nie je všetko. Naša batéria je vytvorená pre skutočný život a vhodná na pohodlnejšie a jednoduchšie používanie. Preto sme zabudovali mnoho užitočných vecí: Vaňová batéria disponuje termostatom. Zabezpečuje, že teplota vody zostane presne taká, akú ste ju nastavili a nezmení sa náhle, takže sa nepopálite ani nedostanete šok zo studenej vody. A navyše šetrí vodu!

Pretože chcete kúpeľňu, ktorá dlho vydrží
V našej výrobe kladieme, samozrejme, dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Pretože si myslíme, že batéria by nemala len dobre vyzerať, ale má byť aj robustná a mať dlhú životnosť. Preto je vyrobená z kvalitnej mosadze. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW).

Voda tečie obratom ruky
Zmiešavacia tryska vytvára príjemne mäkký prúd vody. Navyše sme do batérie zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami. Zábava zo sprchovania preto prichádza hneď po montáži. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, priložili sme k batérii všetok materiál, ktorý budete potrebovať.

Obsah dodávky
baliv termostatická sprchová batéria DU-5071
Rozety
S-prípojky
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Farba:Čierno-chrómová

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore