LUX Očkoplochý kľúč Classic 12 mm

Č.výr. 5406525

  • Na povoľovanie a uťahovanie skrutiek sa štvorhrannou a šesťhrannou hlavou
  • Z kvalitnej chróm-vanádiovej ocele s pochrómovaným povrchom
Informácie o výrobku
1,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5406525

LUX-TOOLS očkoplochý kľúč Classic patrí k základnému vybaveniu do každej dielne. Kľúč sa používa na povolenie alebo utiahnutie skrutiek so štvorhrannou a šesťhrannou hlavou a matíc, a to aj na ťažko prístupných miestach. Kombinovaný kľúč je vyrobený zo solídnej chróm-vanádiovej ocele. To je materiál, ktorý vďaka dlhej životnosti dokáže presvedčiť aj pri silnom namáhaní. Osvedčí sa v každodennej praxi. Náradie bolo pre zvýšenie kvality zápustkovo vykované a následne vytvrdené. Povrchy sú chrómované pre lepšiu antikoróznu ochranu. Veľkosť očkoplochého kľúča je 12 mm. Údaj o veľkosti je vyrazený do náradia a dobre čitateľný z oboch strán, takže si jedným hmatom vyberiete hneď to správne náradie.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:55 g
Šírka:2,7 cm
Dĺžka:6 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore