Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Prstencový a otvorený kľúč 10 mm

Č.výr. 1334028

  • Na uvoľnenie a dotiahnutie skrutiek so štvorhrannou a šesťhrannou hlavou
  • Z ocele s pochrómovaným povrchom
  • Vysoký prenos sily prostredníctvom prstencového kľúča
Informácie o výrobku
0,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1334028

Prstencový a otvorený kľúč slúži na dotiahnutie a uvoľnenie skrutiek so štvorhrannou a šesťhrannou hlavou, ako aj matíc. Otvorený kľúč sa používa aj na ťažko prístupných miestach, zatiaľ čo prstencový kľúč zaručuje vyšší prenos sily. Je vyrobený z ocele, ktorá je pochrómovaná na ochranu pred koróziou. Veľkosť kľúča je 10 mm. Údaj o veľkosti je dobre čitateľne vyrazený z oboch strán do náradia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Očko-vidlicový kľúč
Typ:Otvorené prstencové kľúče
Dĺžka:10 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:43 g
Výška:1,1 cm
Šírka:2,2 cm
Dĺžka:1,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore