STANLEY FATMAX Súprava račne a hlavíc 1/4", 42dielna
Číslo výrobku 2468106Opis výrobku
Číslo výrobku 2468106
42dielna súprava 1/4" hlavíc a račne FatMax Stanley FMMT82683-1 v odolnom plastovom kufríku s kovovou prackou. 6hranné hlavice s chrómovaným matným povrchom.
120zubá račňa s dvojitým západkovým mechanizmom s 3° prírastkom/oblúkom umožňuje vyšší počet zubov s lepšou pevnosťou a lepším prístupom vhodným pre 1/4" nástrčné hlavice. Nízkoprofilová páčka zabraňuje náhodnému otočeniu račne a umožňuje jednoduché ovládanie jednou rukou. Bi-materiálová rukoväť umožňuje pohodlné držanie, uchopenie a ovládanie.Veľký, zapustený rýchloupínací gombík umožňuje ľahké vybratie nástrčných hlavíc.
Obsah súpravy:
- 13 x 1/4" 6-hranná hlavica 4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 mm
- 1/4" račňa, 120 zubov
- 1/4" predlžovacie nástavce 75 a 150 mm
- 1/4" adaptér na bity, kardan, vratidlo, nadstavec s rukoväťou
- Súprava bitov: Pz1, Pz2, Pz3, Ph1, Ph2, Ph3, Hex 3, 4, 5, 6, 7 mm, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, plochý 4, 5, 6, 7 mm
Informácie o výrobcovi
Stanley
Türkova 5b
149 00 Prague
support@STANLEYTOOLS.com
3253561826832
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Nástrčný kľúč |
| Typ: | Rohatky & račny |
| Kufor: | S kufríkom |
| Materiál čepele: | Chrómvanádová oceľ |
| Materiál úchytky: | Plast a jemný dotyk |
| Testované VDE: | VDE netestované |
| Povrchová úprava čepele: | Chrómované |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,02 kg |
| Výška: | 22,5 cm |
| Šírka: | 15,5 cm |
| Hĺbka: | 6,0 cm |





















