Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Guttabit V 60 S 35 izolačný pás

Č.výr. 5022066

  • Vynikajúce hydroizolačné vlastnosti
  • Nízka priepustnosť vodných pár
  • Izolácia proti zemnej vlhkosti a gravitačnej vode
  • Minimálna teplota pri spracovaní +5 °C
Informácie o výrobku
21,99 EUR
2,20 € / m
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

31 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5022066

Guttabit V 60 S 35 alebo tzv. lepenka IPA je hydroizolačný pás, ktorý je vyrobený z oxidovaného asfaltu so špeciálnymi plnidlami a s vložkou zo sklených vlákien. Povrch lepenky je upravený do podoby jemnozrnného minerálneho posypu. Spodná časť je vybavená tenkou PE fóliou. Vďaka použitým materiálom a výrobnému procesu disponuje vynikajúcimi hydroizolačnými vlastnosťami. Lepenka Guttabit je preto určená na viacvrstvové hydroizolácie striech, v ktorých sa používa v určitých vrstvách ako izolačný pás. Bežne sa však používa aj samostne, napr. ako hydroizolačný povlak, ktorý ale nesmie byť namáhaný ťahovými silami. V opačnom prípade sa používa v kombinácii s pásmi, ktoré disponujú veľkou pevnosťou v ťahu. Typicky sa potom používa, ako izolácia spodnej stavby proti zemnej vlhkosti a gravitačnej vode. Táto lepenka je síce odolná proti mechanickému poškodeniu, ale aby sa predišlo jej deformáciam a zhoršeniu izolačných vlastností, je nesmierne dôležité jej správne uskladnenie. Skladujte ju preto na mieste, ktoré je chránené pred priamym slnečným žiarením, poveternostnými vplyvmi a inými zdrojmi tepla. Manipulácia je nenáročná a na natavenie lepenky sa používa plameň, ideálne z horáku. Minimálna teplota ovzdušia a samotného izolačného pásu pri spracovaní je +5 °C.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť používania:Tesnenie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:49,0 kg
Výška:100,0 cm
Šírka:21,0 cm
Dĺžka:21,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore