Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Mapei Dvojzložková cementová stierka Mapelastic 16 kg

Č.výr. 1935907
  • Pracovná teplota +8 °C až +35 °C
  • Spracovateľnosť zmesi 1 hodina
Informácie o výrobku
 
49,99 EUR
3,13 € / kg

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1935907

Mapei Mapelastic hydroizolácia a ochrana betónových povrchov, omietok a cementových poterov.

Vhodné napr. pre:
- Hydroizolácia betónových nádrží na vodu
- Hydroizolácia kúpeľní, spŕch, balkónov, terás , bazénov, a pod. pred pokládkou obkladov a dlažieb
- Hydroizolácia povrchov zo sadrokartónu, omietky, cementu, vyľahčených cementových blokov a vodovzdornej preglejky
- Pružná vyhladzovacia stierka odľahčených betónových konštrukcií vrátane tých, ktoré sú prevádzkovo dynamicky mierne zaťažované (napr . prefabrikované panely)
- Ochrana omietok alebo betónu so zmršťovacími trhlinami proti vsakovaniu vody a agresívnym vplyvom atmosféry
- Ochrana betónových stĺpov, mostoviek a cestných a železničných mostov opravených výrobky radu Mapegrout proti karbonizácii, a ochrana konštrukcií s nedostatočným krytím výstuže
- Ochrana betónových povrchov, ktoré sa môžu dostať do kontaktu s morskou vodou a rozmrazovacími soľami ako sú napríklad chlorid sodný, chlorid vápenatý alebo síranová soľ
Mapelastic je dvojzložková malta zložená z cementových spojív, jemného triedeného kameniva, špeciálnych prísad a syntetických polymérov vo vodnej disperzii, vyrobená podľa špeciálnej receptúry vyvinutej vo výskumných laboratóriách Mapei. Zmiešaním oboch komponentov vznikne ľahko spracovateľná zmes, ktorá sa ľahko nanáša aj na zvislé povrchy v hrúbke 2 mm v jednej vrstve. Vďaka vysokému obsahu a kvalite syntetických živíc zostáva vytvrdená vrstva Mapelasticu v každom prostredí za všetkých podmienok trvalo pružná, a odolná proti chemickým vplyvom rozmrazovacích solí, síranov, chloridov a oxidu uhličitého. Mapelastic má navyše výbornú priľnavosť ku všetkým povrchom z betónu, muriva, keramiky a mramoru, ak sú pevné a čisté. Tieto vlastnosti zaručujú, že konštrukcia opatrená hydroizoláciou a ochrannou vrstvou Mapelasticu je trvanlivá proti narušeniu konštrukcie aj vo zvlášť nepriaznivých klimatických podmienkach, v pobrežných oblastiach s vysokým obsahom soli v atmosfére alebo v priemyselných oblastiach so silným znečistením vzduchu.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:16,0 kg

Technické údaje

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore