Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Mapei Rýchloschnúca tekutá mambrána k hydroizolácii povrchov Mapegum WPS 5 kg

Č.výr. 1935865
  • Pripravený na okamžité použitie
  • Rýchla aplikácia
  • Podlahové krytiny je možné inštalovať po 12 hodinách
  • Výborná prieťažnosť
  • Bez nutnosti výstuže
Informácie o výrobku
 
24,99 EUR
5,00 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1935865

Mapei Mapegum WPS rýchloschnúca pružná tekutá membrána k hydroizoláciu povrchov. Hydroizolácia k povrchu stien a podláh v interiéri, ak nie sú vystavené trvalému zaťaženiu vodou ani vzlínajúcej vlhkosti. Vykonávanie pružnej membrány na podklady, ktoré sú poškodené mikrotrhlinami pred následnou inštaláciou obkladov a dlažieb z keramiky a prírodného kameňa. Možno použiť na sadrokartón, sadrové alebo cementové omietky, pórobetón a vodovzdornú preglejku. Podklady na báze cementu, anhydridu, dreva, magnezitu, na existujúce obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa po predchádzajúcej aplikácii primeru Eco Prim T.

Mapegum WPS je jednozložková sivá tekutá pasta na báze syntetických živíc vo vodnej disperzii, úplne bez obsahu rozpúšťadiel, pripravená na okamžité použitie. Má tixotropnú konzistenciu, ktorá umožňuje ľahké nanášanie na vodorovné, šikmé aj zvislé povrchy. Po rýchlom odparovaní vody Mapegum WPS vytvára pružnú nelepivú vrstvu, ktorá je odolná miernemu zaťaženiu pešou prevádzkou. Poskytuje tiež vynikajúci povrch s vysokou priľnavosťou k lepidlám používaným pre inštaláciu keramiky, mramoru a prírodného kameňa. Pružnosť hydroizolačnej stierky Mapegum WPS odoláva bežnej expanzii a zmršteniu podkladu spôsobenému zmenami teplôt a vibráciami. Mapegum WPS pôsobí vďaka svojej pružnosti ako membrána proti vzniku trhlín u podkladov, ktoré sú vystavené vzniku úzkych trhlín. Prípravok je odolný proti vode, zásaditej vode PH> 12, vode s nízkym obsahom chlóru a bežným saponátom používaným v obytných priestoroch.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť používania:Impregnovanie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,0 kg

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore