Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Fúrik stavebný 60 l s bantamovým kolesom

Č.výr. 4271649

  • Veľmi obľúbený produkt so širokým využitím
  • Objem korby 60 l a nosnosť 100 kg
  • Plné bantamové koleso
  • Kvalitné prevedenie
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

18 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4271649

Klasický fúrik, ktorý disponuje bodovou korbou a rámom výrobeným z komaxitu. Vďaka objemu korby 60 l a nosnosťou 100 kg sa hodí na každodennú prácu v záhrade alebo na stavbe. Fúrik je zároveň ľahký a vďaka tomu je práca s ním veľmi jednoduchá a nenáročná. Plné bantamové koleso je odolné proti prepichnutiu a preto tento fúrik môžete využívať aj v náročnejšom teréne. Kvalitné prevedenie zaručuje veľmi dlhú životnosť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Fúrik
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:17,5 kg
Výška:62,0 cm
Šírka:160,0 cm
Dĺžka:58,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore