Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Rudla 250 kg/14-4001 nafukovacie kolieska

Č.výr. 1243617

  • Ľahká manipulácia
  • Široké využite
  • Nosnosť až 250 kg
  • Nafukovacie kolieska
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1243617

Rudla má pevnú a odolnú kovovú konštrukciu s ochrannou vrstvou červeného laku. Tento ručný vozík sa ideálne hodí na manipuláciu s ťažkým nákladom a zbožím, ktoré je uložené v krabiciach alebo bedničkách. Jeho maximálna nosnosť dosahuje až 250 kg a navyše je skonštruovaný tak, aby sa pri naklonení hmotnosť nákladu optimálne rozložila a tým pádom uľahčila samotnú manipuláciu s vozíkom. Vďaka svojím predispozíciam sa z neho stáva veľmi užitočný pomocník počas sťahovania alebo pri každodennom premiesťnovaní rôznych vecí. Disponuje dvoma nafukovacími kolieskami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vozík
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:12,0 kg
Výška:114,0 cm
Šírka:62,0 cm
Dĺžka:40,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore