Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Scheppach Miešadlo stavebných materiálov PM 1600

Č.výr. 1080712

  • Miešadlo s dvojrýchlostnou prevodovkou
  • Vhodné pre domácich majstrov i remeselníkov
  • Kvalitná špirálová miešacia metla 140 mm
Informácie o výrobku
 
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1080712

Miešadlo stavebných materiálov s dvojrýchlostný prevodovkou si vďaka vysokému výkonu ľahko poradí so všetkými druhmi stavebných materiálov, ako je malta, betón, sadra, náterové hmoty, lepidlá a podobne. Skvele ho využijú nielen bežní hobby užívatelia, ale aj remeselníci z radov obkladačov, podlahárov, maliarov alebo murárov. Miešadlo má veľmi príjemné protišmykové ergonomické rukoväte v tvare D, bezpečnostný spínač a dvojrýchlostnú prevodovku s plynulou reguláciou otáčok, vďaka ktorej je možné nastaviť rýchlosť miešania podľa potreby a hustoty konkrétneho materiálu. Veľké upínacie matice M14 je dôležité pre účinný prenos síl a rovnako umožňuje jednoduchú výmenu nástroja. Súčasťou dodávky je kvalitná špirálová miešacia metla 140 mm.

Technické parametre:
Príkon (W): 1600
Otáčky (ot/min): 0 - 580/0 - 780
Dĺžka hriadeľa (mm): 550
Upínacia matica: M14
Typ motora: 230 V, 50 Hz
Hmotnosť (Kg): 5,20
Rozmery (cm): 31 x 18 x 90
Rozmery balenia (cm): 42 x 32 x 26

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Miešačka na betón
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,2 kg
Výška:90,0 cm
Šírka:31,0 cm
Dĺžka:18,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore