Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Stavebná miešačka 125 l 230 V s motorom 550 W

Č.výr. 4786216

  • Objem 125 l
  • Kvalitný liatinový veniec
  • Silný elektromotor
Informácie o výrobku
214,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4786216

Stavebná miešačka s objemom bubna 125 l a špeciálne tvarovanými lopatkami poskytuje dokonalé premiešanie maltových zmesí a betónu. Poháňaná je elektromotorom s príkonom 550 W. Prenos sily do bubna zaisťuje vysoko kvalitný liatinový veniec, ktorý výrazne predlžuje jej životnosť. Všetky elektrické časti sú chránené krytom. Stabilná konštrukcia s ručným kolesom zaručuje bezpečnú prácu a vďaka kolieskam je manipulácia s ňou veľmi jednoduchá. Miešačka je dodávaná v rozloženom stave v kartóne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Miešačka na betón
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:57,0 kg
Výška:140,0 cm
Šírka:71,0 cm
Dĺžka:120,0 cm

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore