LUX-TOOLS Plochý lakovnícký štetec na laky so syntetickou živicou 40 mm
Číslo výrobku 1488055Opis výrobku
Číslo výrobku 1488055
LUX-TOOLS plochý štetec má čínske štetiny a rukoväť z modrého plastu. Zaisťuje dobrý výsledok natierania a je ideálny pre laky obsahujúce rozpúšťadlá.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872228958
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Ploché štetce |
| Kvalita: | *** |
| Oblasť použitia: | Laky s obsahom rozpúšťadiel |
| Hrúbka: | 6 mm |
| Šírka/priemer: | 40 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 g |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šírka: | 4,0 cm |
| Hĺbka: | 1,4 cm |







