LUX-TOOLS Plochý štetec lakovací, 30 x 6 mm
Číslo výrobku 2640001Opis výrobku
Číslo výrobku 2640001
Tento plochý štetec LUX-TOOLS je ideálny na maliarske práce na rovných plochách na maľovanie lakmi na báze rozpúšťadiel. Vysoko kvalitné umelé štetiny zostávajú tvarovo stále. Vďaka plastovej rukoväti padne štetec skvele do ruky a zaisťuje pohodlnú prácu. V rukoväti je otvor na zavesenie.
Informácie o výrobcovi
3M Deutschland GmbH
Carl-Schurz-Straße 1
41453 Neuss
consumer_emea@mmm.com
4007872257316
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Ploché štetce |
| Kvalita: | ***** |
| Oblasť použitia: | Laky Universal |
| Hrúbka: | 6 mm |
| Šírka/priemer: | 30 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 35 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šírka: | 3,0 cm |
| Hĺbka: | 21,0 cm |







