LUX-TOOLS Pološtetka hranatá na vodou riediteľné farby, 120 x 30 mm
Číslo výrobku 2639862Opis výrobku
Číslo výrobku 2639862
Tento plochý štetec LUX-TOOLS je ideálny na maliarske práce na veľkých plochách na maľovanie vodou riediteľnými farbami. Vysoko kvalitné umelé štetiny zostávajú tvarovo stále a ľahko sa čistia. Vďaka plastovej rukoväti padne štetec skvele do ruky a zaisťuje pohodlnú prácu. V rukoväti je otvor na zavesenie.
Informácie o výrobcovi
3M Deutschland GmbH
Carl-Schurz-Straße 1
41453 Neuss
consumer_emea@mmm.com
4007872256210
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Zahnuté štetce |
| Kvalita: | ***** |
| Oblasť použitia: | Nástenné, stropné a fasádne farby |
| Hrúbka: | 30 mm |
| Šírka/priemer: | 120 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šírka: | 12,0 cm |
| Hĺbka: | 20,5 cm |





