LUX-TOOLS Pološtetka lazúrovacia 1K, 100 x 30 mm
Číslo výrobku 2109650Opis výrobku
Číslo výrobku 2109650
Tento plochý štetec LUX-TOOLS zaujme svojou nekompromisnou kvalitou a je tým správnym maliarskym nástrojom pre najlepšie výsledky najmä na veľkých plochách. Štetec je vybavený vysoko kvalitnými syntetickými štetinami a je určený pre všetky bežné dostupné lazúry na drevo. Vďaka plastovej rukoväti padne štetec skvele do ruky a zaisťuje pohodlnú prácu. V rukoväti je otvor na zavesenie.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872257965
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Zahnuté štetce |
| Kvalita: | ***** |
| Oblasť použitia: | Lazúry |
| Hrúbka: | 30 mm |
| Šírka/priemer: | 100 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 104 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šírka: | 10,0 cm |
| Hĺbka: | 21,5 cm |







