LUX-TOOLS Zárohový štetec na vodou riediteľné farby, drevená rukoväť, 40 mm
Číslo výrobku 2639656Opis výrobku
Číslo výrobku 2639656
Zárohový štetec LUX-TOOLS vám ponúka praktický nástroj na maľovanie radiátorov a rohov vo vašich miestnostiach. Vďaka špeciálnemu, zahnutému tvaru zaisťuje dobré výsledky lakovania aj na ťažko dostupných miestach. Štetec využijete pri práci s vodou riediteľnými farbami. Vysoko kvalitné hlavice štetca zo syntetických štetín si dlho zachováva svoj tvar a ľahko sa čistí. Je vybavená stabilnou a protišmykovou drevenou rukoväťou s certifikáciou FSC (udržateľné lesné hospodárstvo), ktorá umožňuje jednoduché a pohodlné používanie.
Informácie o výrobcovi
3M Deutschland GmbH
Carl-Schurz-Straße 1
41453 Neuss
consumer_emea@mmm.com
4007872256272
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Rohové/ radiátorové štetce |
| Kvalita: | ***** |
| Oblasť použitia: | Nástenné, stropné a fasádne farby |
| Šírka/priemer: | 40 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 73 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šírka: | 4,0 cm |
| Hĺbka: | 45,0 cm |







