Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Spokar Štětec plochý Nova Lazur 2"

Č.výr. 1991132

  • Štětec pro lazurovací nátěry dřeva
  • Výborné nasátí a účinné zapracování lazury do povrchu dřeva
  • Pro všechny druhy lazur
  • Lehké duté ergonomické držadlo
  • Celoplastové provedení
Informácie o výrobku
3,69 EUR
3,69 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1991132

Plochý štětec pro lazurovací nátěry dřeva. Výborně nasává barvu a rovnoměrně ji roztírá. Jeho vlákna jsou tužší, aby účinně zapracovávala lazuru do povrchu dřeva. Je vhodný pro všechny druhy lazur. Rukojeť štětce s osmihranným průřezem se příjemně drží v každé pracovní poloze. Tvar štětce navrhl přední český designér Petr Novague. Štětec získal prestižní mezinárodní ocenění Red Dot Design Award 2020 a IF Design Award 2021. Tloušťka 15 mm, šířka 2".

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ploché štetce
Oblasť použitia:Univerzálne
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:66 g
Výška:22,9 cm
Šírka:5,5 cm
Dĺžka:1,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore