Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Súprava štetcov 6-dielna

Č.výr. 1198555

  • Na lakovanie
  • Syntetické štetiny
  • Plastová rukoväť
Informácie o výrobku
5,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

70 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1198555

6-dielna súprava plochých štetcov je vhodná na lakovanie a natieranie lazúrou na veľkých plochách. Štetce sa dajú používať pre lazúry obsahujúce rozpúšťadlá a vyrobené na vodnej báze vďaka béžovým syntetickým štetinám. 2-zložková rukoväť Softgrip je vyrobená z červeného plastu a má otvor na zavesenie. V balení sa nachádzajú ploché štetce s rozmermi 25 mm, 38 mm a 50 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ploché štetce
Oblasť použitia:Univerzálne laky

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore