16.9.2019 2:17


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Vertikálny Štiepač dreva Scheppach HL 710

Č.výr. 4598389
  • Vysoká rýchlosť zpätného pohybu piestu 25 cm/s
  • Robustná konštrukcia
  • Výkon: 2100 W
Informácie o výrobku
399,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4598389

Štiepač na drevo Scheppach HL 710 je vďaka svojej nízko položenej základni, unikátnym produktom v kategorií 8 až 9 ton. Nízká základňa Vám nielen veľmi uľahčí manipuláciu s ťahšími polenami, ale výrazne, podobne ako u väčších strojov, prispieva k celkovej tuhosti a stabilite celého stroja. Užívateľ dalej ocení jednoduchú manipulovateľnosť stroja vďaka transportnému madlu, kolesám a prijateľnej hmotnosti stroje, delej veľmi rýchly pohyb piestu, ktorý významne skráti čas potrebný pre prácu, premyslené bezpečnostné prvky, dokonale chrániace obsluhu stroja, robustná konštrukcia zaručujúca dlhú životnosť stroja a servisný zázemie nejväčšieho výrobcu štiepačov v Európe. Stroj vďaka prídavnému posuvnému stolu ponúka možnosť štiepania polien rôzných veľkostí v troch rôzných polohách. K stroji je možné dokúpiť prídavný rozširovací alebo štvorramenný klin, ktorý výborne poslúži na delenie silnejších alebo dlhých polien. Premyslená technológia Scheppach Vám vždy šetrí čas aj vašu peňaženku. Základom je veľmi vysoká rýchlosť zpätného pohybu piestu 25 cm/s, ďalším prvkom je systém Vario, vďaka ktorému si môžete presne nastaviť pracovnú dlžku piestu podla dlžky polena a tretím prvkom je nová generácia čerpadiel, ktoré vyvinú rovnaký tlak pri nižšom nároku na výkon motora. Vďaka týmto trom výhodám zvládnete za jednotku času omnoho viac štiepacích cyklov ako u iných strojov. Práce je tak nielen rýchlejšie hotová, ale ušetríte aj významné množstvo elektrickej energie.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Dĺžka medzery:
560/815/1070 mm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
101,0 kg
Výška:
90,0 cm
Šírka:
119,0 cm
Dĺžka:
150,0 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore