Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Naskrutkovacie puzdro žiarovo pozinkované 150 mm x 71 mm x 71 mm

Č.výr. 4964557

  • Pre rôzne povrchy
  • Ideálne do exteriéru
  • Vhodné pre stĺpiky s veľkosťou 70 mm
Informácie o výrobku
4,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4964557

Naskrutkovacie puzdro s 8 otvormi možno pripevniť na rôzne povrchy. Vďaka žiarovému pozinkovaniu je odolné proti poveternostným vplyvom a ideálne na použitie v exteriéri. Naskrutkovacie puzdro je vhodné pre stĺpiky s veľkosťou 70 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,34 kg
Výška:15,0 cm
Šírka:7,1 cm
Dĺžka:7,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore