Casa Si Sušiak na bielizeň Exo 3, čierna, 27 m
Číslo výrobku 2662179Opis výrobku
Číslo výrobku 2662179
Vežový sušiak na bielizeň Casa Si Exo 3 má tri úrovne s kapacitou až troch náplní práčky. 6 vystužených, nezávisle skladacích mriežkových rámov umožňuje optimálne využitie priestoru. Napríklad pre dlhé kusy bielizne je možné spodné dve mriežky na jednej strane odklopiť a vytvoriť tak značnú plochu na sušenie.
Po úplnom rozložení je možné Exo 3 dokonca použiť v sprchovacom kúte (uhlopriečka min. 100 cm). Vďaka kolieskam s brzdami je premiestňovanie ľahké, aj keď je plný. Dva držiaky na ramienka poskytujú ďalší sušiaci priestor. Vďaka malým rozmerom ho možno umiestniť takmer kamkoľvek: či už na malý balkón alebo do úzkej chodby. V zloženom stave ho možno ľahko uložiť do skrine alebo medzi stenu a nábytok.
Informácie o výrobcovi
CASA SI Marketing u. VertriebsgmbH
Obkirchergasse 36
1190 Wien
service@casasi.com
9007741025331,9007741012065
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Dĺžka plátna: | 30 m |
| Druh: | Kolmý sušič |
| Počet šnúr: | 42 |
| Počet nábojov stroja: | 3 |
| Počet sušiacich plôch a prvkov: | 3 |
| Funkcia vysúvania: | Bez vysúvacej funkcie |
| Otočný (v °): | 360 ° |
| Farba zavesenia bielizne: | Čierna |
| Možnosť nastavenia výšky: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Držiak na šaty: | S držiakom na šaty |
| Dĺžky šnúry - bočné plochy: | 300 cm |
| Materiál podstavca: | Kov |
| Automatika otvárania: | Bez automatického otvárania |
| Vrátane puzdra do podlahy: | Bez puzdra do zeme |
| Vrátane ochrany proti dažďu: | Bez ochrany pred poveternostnými vplyvmi |
| Vrátane skrutkovacej kotvy: | Bez skrutkovacích kotiev |
| Vrátane držiaka malých častí: | Bez držiaka na malé kusy odevov |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Úprava povrchu: | S povrchovou úpravou |
| Sklápacie: | Sklopné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,80 kg |
| Výška: | 131,0 cm |
| Šírka: | 7,0 cm |
| Hĺbka: | 2,5 cm |



