18.1.2020 18:58


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Leifheit Poschodový sušiak na bielizeň Tower 340

Č.výr. 5270723
  • Tri poschodia na sušenie 34 m
  • Mobilný vďaka 4 kolieskam
  • Malé nároky na priestor: 146 x 69 x 69 cm
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5270723

Máte malý balkón alebo malú kúpeľňu? Hľadáte riešenie, kam s čerstvo vypratou bielizňou? Poschodový sušiak Tower 340 značky Leifheit je perfektným riešením pre rodiny s nedostatkom priestoru na sušenie bielizne. So svojou pôdorysnou plochou iba 69 cm x 69 cm a výškou 1,46 m sa hodí rovnako dobre do sprchového kúta, do malej kúpeľne, na malý balkón alebo na úzku chodbu. Na 3 poschodiach nad sebou sa nachádza celkom 34 m plochy na sušenie. Dostatok miesta až na štyri náplne práčky. Vďaka vyklápaciemu rámu sa môže využívať tiež len polovica poschodového sušiaka. Okrem toho sa dajú mriežky sušiacich poschodí jednotlivo vyklápať - preto je Tower 340 vhodný na veľké a veľmi dlhé kusy bielizne. Ďalší priestor na sušenie poskytujú dva bočné držiaky ramienok a šesť otvorov na zavesenie ramienok. Tento model je vybavený aj štyrmi integrovanými kolieskami s ľahkým chodom. Majú možnosť otáčania v rozsahu 360°. Vďaka kolieskam sa dá kompletne ovešaný poschodový vešiak voľne pohybovať všetkými smermi.
Po použití sa dá poschodový vešiak zložiť do takých kompaktných rozmerov, že sa môže uložiť aj do veľmi úzkeho priestoru.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Dĺžka plátna:
35 m
Držiak malých častí:
Nie

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
3,60 kg
Výška:
141,5 cm
Šírka:
6,5 cm
Dĺžka:
68,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore