26.3.2019 9:25
Moja predajňa
Bratislava
Hodoninska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LinoLift 600 Sušiak s držiakom Quickstart

Č.výr. 5264437
  • Naastaviteľná výška
  • Vrátane ochranného puzdra a držiaka
Informácie o výrobku
79,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5264437

Vonkajší sušiak značky Liefheit. Nastaviteľná výška od 100 do 175 cm, dĺžka šnúr: 60 m, uhlopriečka: 2,79 m, dĺžka najvzdialenejšie šnúry od stredu: 1,88 m. Vrátane ochranného puzdra a držiaka. Súčasťou sušiaku je tiež ukotvovacie držiak, ktorý je ľahké zavŕtať priamo do pôdy bez akejkoľvek nutnosti betónovania. Sušiak sa ľahko rozťahuje vďaka ťažnému lanku. Na každom svojom ramene má tiež háčik, ktorý umožňuje sušenie např.košile. Sušiak značky Leifheit je odolný voči poveternostným vplyvom, nekoroduje a tiež nepodlieha UV žiareniu.

Informácie o doručení

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

„Napíšte nám Váš názor!“

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore