Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Stojanová vŕtačka TC-BD 630

Č.výr. 1334457

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Stolné vŕtačky

Popis výrobku

Č.výr. 1334457

Einhell stojanová vŕtačka TC-BD 630 umožňuje bodovo presné a precízne vŕtanie a vďaka 12-násobnému odstupňovaniu dokáže poskytnúť vhodné otáčky pre každý materiál. Pre najbežnejšie veľkosti vrtákov 1,5 - 16 mm je určené robustné skľučovadlo s ozubeným vencom, pričom upnutie MK2 pre vrtáky s Morseho kužeľom ponúka viac flexibility. Hĺbkový doraz umožňuje jednoduché vyvŕtanie presných dier, aj v sérii a o posuv do záberu sa stará otočný kríž s pogumovanými rukoväťami. Stôl vŕtačky umožňuje nastavenie výšky a sklonu a je otočný, vďaka čomu môžete vyvŕtať tie najrôznejšie diery. O bezpečnosť sa stará sklopný kryt proti trieskam a spínač zap./vyp. s odpájaním napätia. Súčasťou dodávky je zverák na zafixovanie obrobkov

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:32,6 kg
Výška:19,5 cm
Šírka:76,5 cm
Dĺžka:43,0 cm

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore