19.9.2019 19:16


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Einhell Stolová kotúčová píla TC-TS 2025 U

Č.výr. 5306576
  • Prestavenie pílového listu
  • Predlžovací prvok stola
  • Odsávanie triesok
Informácie o výrobku
149,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

11 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5306576

Einhell stolová kotúčová píla TC-TS 2025 U je výkonné zariadenie s výkonom 1 800 W (max. 2 000 W - 25 %), ktoré náročným domácim majstrom umožní presné pozdĺžne a uhlové rezy v masívnom dreve, drevovláknitých doskách a v iných materiáloch. Je vybavená presným pílovým listom zo spekaného karbidu (priemer 250 mm x priemer 30 mm), ktorý pomocou nastavenia pílového listu 2 v 1 umožňuje individuálne nastavenie výšky a sklonu.

Predlžovací prvok stola (ľavý/pravý 640 mm x 200 mm) s práškovou povrchovou úpravou a dorazová lišta umožňujú bezproblémové obrábanie obrobkov. Eloxovaný povrch stola kotúčovej stolovej píly má vynikajúce klzné vlastnosti a umožňuje tak priebežný posuv na plynulé a presné pílenie. Priečny doraz umožňuje presné uhlové rezy. Kryt pílového listu a tiež teleso stroja sú vybavené prípojkou na odsávanie triesok na zaistenie čistoty na pracovisku. Spínač proti preťaženiu garantuje bezpečnosť pri práci.

Prípravok na posúvanie, ktorý tiež výraznou mierou prispieva k bezpečnosti práce, je vo svojom držiaku vždy okamžite po ruke. Stabilný podstavec je zárukou stability.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Výkon:
1 800 W
Otáčky naprázdno:
5 000 /min
Pílový list -:
250 mm
Hĺbka rezu pri 90°:
85 mm
Hĺbka rezu pri 45°:
65 mm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
20,2 kg
Výška:
32,0 cm
Šírka:
56,0 cm
Dĺžka:
71,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore