Einhell Stolová kotúčová píla TC-TS 8 I
Číslo výrobku 2631893Opis výrobku
Číslo výrobku 2631893
Stolová píla Einhell TC-TS 8 I predstavuje kompaktný, výkonný nástroj na prácu s drevom, drevovláknitými doskami a mnohými ďalšími materiálmi. Požadovaný výkon zaisťuje indukčný motor, ktorý je nenáročný na údržbu, má hladký chod, ale zároveň je výkonný. 800wattový motor je chránený poistkou proti preťaženiu, vďaka čomu sa predĺži životnosť stolnej píly. Robustná rúrková rámová konštrukcia a oceľový pracovný stôl zaisťujú potrebnú stabilitu.
Stolová píla Einhell TC-TS 8 I je vybavená vysoko kvalitným kotúčom z tvrdokovu, vďaka čomu je ideálna na rýchle rezanie v domácnosti, dielni alebo garáži. Presne nastaviteľný uhlový doraz umožňuje presné uhlové a pokosové rezy. Prídavné pozdĺžne pravítko uľahčuje najmä rovné rezy. Vďaka týmto dvom komponentom je práca ešte presnejšia a jednoduchšia. Vďaka kompaktnému dizajnu sa píla ľahko prepravuje, a preto je ideálna na prenosné použitie.
Stolová píla je vybavená pozdĺžnym dorazom so svorkami na oboch stranách. Pre udržanie čistoty pracovného priestoru je v kryte integrovaný port na odsávanie triesok. Držiaky príslušenstva namontované na nástroji zaisťujú bezpečnú prepravu a optimálne skladovanie. Tlačná tyč, pravítko, uhlový doraz a napájací kábel tak sú vždy úhľadne uložené.
Technické parametre:
- Sieťové napätie: 230-240 V~ 50 Hz
- Výkon: 500 W S1, 800 W S6 15 %
- Otáčky naprázdno n0: 2 950 min-1
- Pílový kotúč z tvrdokovu: pr. 200 x pr. 16 x 2,4 mm
- Maximálna šírka zubov: 2,4 mm
- Počet zubov: 24
- Veľkosť stola: 505 x 373 mm
- Výška rezu max.: 45 mm / 90°, 27 mm / 45°
- Prípojka odsávania: pr. 36 mm
- Hmotnosť: cca 11,6 kg
- Hrúbka rozťahovacieho klinu: 2,2 mm
Obsah balenia:
- Stolová kotúčová píla
- Posuvná tyč
- Paralelný doraz
- Priečny doraz
- Odsávací adaptér
- Kľúč s očkom 19/8 mm
- Kľúč s očkom 10/8 mm
- Krídlová matica
- Montážny materiál
- Originálny návod na použitie
- Bezpečnostné pokyny
Informácie o výrobcovi
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825675559
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 800 W |
| Otáčky naprázdno: | 2 950 /min |
| Pílový list Ø: | 200 mm |
| Hĺbka rezu pri 90°: | 45 mm |
| Hĺbka rezu pri 45°: | 27 mm |
| Veľkosť stola (mm): | 505 x 373 |
| Šikmý rez: | Áno |
| Prípojka pre vysávače: | Áno |
| Integrované odsávanie prachu: | Áno |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14,2 kg |
| Výška: | 32,7 cm |
| Šírka: | 50,2 cm |
| Hĺbka: | 37,0 cm |


















