Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Scheppach Stolová píla HS 100 S 2000 W

Č.výr. 1132794

  • Kvalitné a precízne spracovanie
  • TCT kotúč s tvrdenými zubami
  • Nastaviteľná výška a uhol kotúča
Informácie o výrobku
149,95 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

32 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1132794

Model Scheppach HS 100 S je špeciálna edícia stolovej píly, ktorá na svoj chod využíva výkonný elekromotor (230 V, 50 Hz). Tento kvalitný elektromotor z nemeckej dielne dokáže vyvinúť dostatočný výkon (2000 W) a otáčky (5000 ot/min) na vykonávanie všetkých jednoduchých, ale aj zložených rezov. Na samotné rezanie slúži odolný TCT kotúč s priemerom 250 mm, ktorý je vybavený tvrdenými zubami. Samozrejmosťou je aj nastaviteľná výška a uhol kotúča a to v rozmedzí 45 - 90°, vďaka čomu dosahuje výborného prierezu až 85 mm. Nastavenie výšky a uhlu kotúča je od seba nezávislé. Kvalitné spracovanie kotúča spomaľuje jeho otupenie a tým pádom sa zvyšuje aj jeho celková životnosť. Jeho zvýšenú ochranu ešte zaručuje aj integrovaný nástavec na odsávanie pilín, vďaka ktorému budete mať aj dobrý prehľad o tom, čo sa deje na pracovnom stole, pretože ten bude vždy čistý a bez odpadu z rezaného materiálu. Pre presné vedenie rezu je pracovný stôl vybavený uhlovým pravítkom a bočným dorazom. Pre pohodlnejšiu prácu disponuje možnosťou bočného rozšírenia aj samotnej pracovnej plochy, tú si tak môžete rozšíriť vpravo aj vľavo, ľubovoľne podľa aktuálnej potreby. Celková konštrukcia tak kladie dôraz na kompaktnosť a funkčnosť. To znamená, že nezaberá zbytočne veľa miesta, ale napriek tomu dokonale plní účel pohodlnej a bezproblémovej práce. Využíva dostatočne stabilný podstavec z pevných kovových profilov, vďaka ktorým je možné vykonávať prácu aj na nerovnom teréne, napr. na záhrade (samozrejme treba dbať na všetky okolnosti...). Zvýšenú bezpečnosť pri práci zaručuje aj bezpečnostný kryt kotúča, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou výbavy. Scheppach HS 100 S je tak vo svojej triede vysoko nadštandardné, ale cenovo dostupné riešenie pre každého, kto nechce investovať viac peňazí do silnejších modelov a technické parametre píly plne postačujú jeho potrebám. Tento model využívajú ako bežní domáci majstri, tak aj profesionáli.Bonus špeciálnej edície: pílový kotúč na jemné rezy

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:2 000 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:22,0 kg
Výška:83,0 cm
Šírka:94,0 cm
Dĺžka:64,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore