7.4.2020 5:03


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Striekací systém na farbu HVLP 500 W

Č.výr. 4492914
  • Optimálne vhodné o. i. na laky a lazúry
  • Perfektná krycia schopnosť bez nutnosti aplikácie základnej farby
  • Pohodlná práca bez rozstreku farby a fľakov
Informácie o výrobku
 
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 4492914

So striekacím systémom na farbu LUX-TOOLS HVLP 500 W budú vaše problémy s nanášaním farieb minulosťou. Nechajte svojim farebným nápadom voľný priebeh a vdýchnite nový život svojmu záhradnému nábytku, záhradným plotom alebo čomukoľvek, čo chcete skrášliť. To funguje nielen s ľahkosťou, ale aj v presvedčivom tempe.

Univerzálna použiteľnosť s presvedčivou krycou schopnosťou
Tento striekací systém je sa optimálne hodí pre projekty v interiéri, ako aj v exteriéri a môže sa používať na lakovacie farby, lazúry, základné farby, prostriedky na ochranu dreva, priesvitné laky, krycie laky pre vozidlá, prostriedky na ochranu rastlín, oleje a dezinfekčné prostriedky. Na základe perfektnej krycej schopnosti už pri prvom striekaní nie je potrebné aplikovať základné farby. S menovitým výkonom 500 W dokáže zariadenie vypudiť až 350 ml za jednu minútu. Vložka dýzy 2 mm pritom umožňuje čistú prácu bez rozstreku farby a fľakov. Trojnásobne nastaviteľná hlava dýzy sa dá nastaviť na tri rôzne varianty striekania: horizontálne, vertikálne a bodovo. Vďaka tomu nie sú viac žiadnym problémom ani rohy a hrany. Na dosiahnutie optimálneho výsledku sa na zadnej strane pištole nachádza otočné koliesko, pomocou ktorého je možné regulovať množstvo farby, ktoré sa má vypudiť.

Vynikajúca mobilita s pohodlnou manipuláciou
Rukoväť na hornej strane stanice, kábel s dĺžkou 2 m, ako aj hadica s dĺžkou 3,5 m dodávajú zariadeniu vynikajúcu mobilitu pre jednoduchú manipuláciu. Priložený popruh na nosenie umožňuje jednoduché zavesenie striekacieho systému na rameno. Ak potrebujete krátku prestávku, môžete zariadenie vložiť do stanice tak, aby sa neprevrátilo. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zabraňuje tomu, aby sa pištoľ vyšmykla z ruky a zaručuje ešte príjemnejšiu prácu. Hlava dýzy a nasávacia nádoba s objemom 700 ml sa dajú vďaka závitovému uzáveru veľmi jednoducho vymeniť alebo odstrániť. Na čistenie striekacieho systému na farbu je treba o niečo menej vody ako v prípade bežného valčeka, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie.

Rozsah dodávky:
- striekací systém na farbu LUX HVLP 500 W
- stanica
- vložka dýzy (2 mm)
- nasávacia nádoba (700 ml)
- nádobka na meranie viskozity
- popruh na nosenie

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:3,60kg
Výška:30,0cm
Šírka:34,0cm
Dĺžka:23,0cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore