Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wagner Airless Striekací systém na farbu Control 150 M

Č.výr. 1491406

  • Striekacie zariadenie na farby so znížením objemu aerosólu o 55 %
  • Maximálna kontrola a najvyšší komfort pri obsluhe
  • Dobrá krycia schopnosť vďaka jemnému rozprášeniu
  • Dlhšia životnosť
  • So zníženou spotrebou pri striekaní
  • Technológia na báze vysokotlakového piestového čerpadla bez vzduchu
Informácie o výrobku
 
299,00 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1491406

Vďaka Wagner striekaciemu zariadeniu dosiahnete perfektný a kontrolovaný nástrek farby. Integrované piestové čerpadlo je vhodné na stredné až veľmi veľké projekty. Bez vynaloženia veľkej námahy môžete striekať podlahy, stropy, záhradné domčeky, záhradný nábytok, nábytok, terasy, dvere, steny a ploty. Striekacie zariadenie na farbu precízne a rýchlo spracuje laky a lazúry.

High Efficiency Airless - inovačná technológia
Technológia High Efficiency Airless je technológia na báze vysokotlakového piestového čerpadla bez vzduchu a umožňuje striekanie s maximálnou kontrolou a výkonom pri zníženom tlaku v systéme. To vedie k mäkšiemu a lepšiemu výsledku striekania, čím sa zníži objem aerosólu počas striekania. Znížený striekací tlak zaťažuje systém a jeho komponenty menej.

Komfortné a praktické vybavenie
Pomocou striekacieho zariadenia Control 150 M môžete pracovať pohodlne a čisto. Praktické bočné nosné držadlá a integrovaný systém hadíc a káblov umožňujú jednoduchú manipuláciu. Jednoduchý pohyb počas nanášania farby zabezpečuje pohyblivá Airless hadica.

Kryt, ktorý je chránený pred striekajúcou vodou, má dlhú životnosť, je robustný a má zabudovanú pištoľ a odkladací priestor na trysky.

Dobrá krycia schopnosť vďaka jemnému rozprášeniu
Jemné rozprášenie má lepšiu kryciu schopnosť pri prekrývajúcich sa pásoch. Práca so striekacou pištoľou je jednoduchá a efektívna. Nízky tlak v systéme garantuje slabší spätný ráz pištole. Ďalšou výhodou je zlepšená ergonómia. Umožňuje nízku silu na spúšti.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Rozprašovač farby
Oblasť použitia:Farby, laky & lazúry
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,92 kg
Výška:30,5 cm
Šírka:33,5 cm
Dĺžka:29,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore