Skrutka so šesťhrannou hlavou SW13 plný závit oceľ A2 M8 x 20 mm, 50 ks
Číslo výrobku 3861218Opis výrobku
Číslo výrobku 3861218
Skrutky so šesťhrannou hlavou
Skruty so šesťhrannou hlavou sa používajú v mnohých oblastiach vrátane stavebníctva, strojárstva, automobilového priemyslu a domácich opráv. Ide o jedny z najbezpečnejších spojovacích prvkov a používajú sa na rozoberateľné spájanie materiálov.
Drážka s vnútorným šesťhranom (imbus)
Drážka s vnútorným šesťhranom, bežne nazývaná imbus, sa používa predovšetkým pre skrutky s valcovou hlavou, ktoré umožňujú uťahovanie a povoľovanie pomocou imbusového kľúča alebo bitu. Táto drážka je veľmi rozšírená a používa sa v mnohých aplikáciách, vrátane montáže nábytku, strojov, elektroniky a ďalších výrobkov.
Plný závit
Plný závit, známy tiež ako celozávit, sa používa predovšetkým pri vrutoch, kde je dôležité pevné a stabilné spojenie bez pohybu medzi spojenými dielmi. Je vhodný pre rôzne aplikácie, kde je potrebné zaistiť, aby dva kusy materiálu zostali pevne spojené.
Nerezová oceľ A2
Oceľ A2 je najčastejšie používaný typ nerezovej ocele na výrobu spojovacieho materiálu, ako sú skrutky, matice, nity. Je obľúbená pre svoju dobrú odolnosť proti korózii v bežných atmosférických podmienkach a v prostredí s vlhkosťou, oxidačných a organických kyselín a mnohých alkalických roztokov. Nie je však vhodná pre prostredie s neoxidačnými kyselinami a chlórom, ako sú bazény alebo morská voda.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874823281
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hlava: | Šesťhranná hlava |
| Povrch: | Lesklý |
| Obsah balenia: | 50 ks |
| Vhodná veľkosť vrtáka: | 6,8 mm |
| Pohon: | Vonkajší šesťhran |
| Materiál skrutiek: | Oceľ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |
| Hĺbka: | 12,0 cm |





