Skrutka so šesťhrannou hlavou SW16 plný závit pozinkovaný M10 x 30 mm, 50 ks
Číslo výrobku 3861036Opis výrobku
Číslo výrobku 3861036
Skrutky so šesťhrannou hlavou
Skrutky so šesťhrannou hlavou sa používajú v mnohých oblastiach vrátane stavebníctva, strojárstva, automobilového priemyslu a domácich opráv. Ide o jedny z najbezpečnejších spojovacích prvkov a používajú sa na rozoberateľné spájanie materiálov.
Drážka s vnútorným šesťhranom (imbus)
Drážka s vnútorným šesťhranom, bežne nazývaná imbus, sa používa predovšetkým pre skrutky s valcovou hlavou, ktoré umožňujú uťahovanie a povoľovanie pomocou imbusového kľúča alebo bitu. Táto drážka je veľmi rozšírená a používa sa v mnohých aplikáciách, vrátane montáže nábytku, strojov, elektroniky a ďalších výrobkov.
Plný závit
Plný závit, známy tiež ako celozávit, sa používa predovšetkým pri vrutoch, kde je dôležité pevné a stabilné spojenie bez pohybu medzi spojenými dielmi. Je vhodný pre rôzne aplikácie, kde je potrebné zaistiť, aby dva kusy materiálu zostali pevne spojené.
Pozinkovaná oceľ (biela/žltá/čierna)
Skrutky z pozinkovanej ocele nie sú dlhodobo odolné voči poveternostným vplyvom, ani pri použití v mäkkých drevinách, preto nie sú odporúčané pre použitie v exteriéri. V exteriéri sú použiteľné iba v prípade, že miesto je chránené pred priamym pôsobením poveternostných vplyvov. Sú vhodné pre triedu prevádzky 1 a 2, tá je charakterizovaná vlhkosťou materiálu zodpovedajúcou teplote 20 ° C a relatívnou vlhkosťou okolitého vzduchu presahujúcou 65% iba po niekoľko týždňov v roku. V tejto triede prevádzky nepresahuje vlhkosť u väčšiny dreva ihličnatých drevín 12% (jedná sa predovšetkým o obývané interiéry).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874821492,4009424821495
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hlava: | Šesťhranná hlava |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 50 ks |
| Vhodná veľkosť vrtáka: | 8,5 mm |
| Pohon: | Vonkajší šesťhran |
| Veľkosť závitu (metrická): | M10 |
| Materiál skrutiek: | Oceľ |
| Dĺžka: | 30 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 27 g |
| Výška: | 7,1 cm |
| Šírka: | 9,0 cm |
| Hĺbka: | 12,5 cm |





