Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

CMI Stropný hák čierny pr. 5 mm x 100 mm

Č.výr. 3628682

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Stropné háky

Popis výrobku

Č.výr. 3628682

LUX-TOOLS stropný hák sa veľmi dobre hodí pre stabilné upevnenie ľahkých až stredne ťažkých predmetov do dreva alebo muriva. Je vhodný najmä pre zavesenie svietidiel alebo kvetinových závesov. Vďaka metrickému závitu sa dá bez použitia ďalšieho náradia alebo príslušenstva zaskrutkovať do dreva. Pre montáž do muriva a podobných podkladov musíte použiť hmoždinku zodpovedajúcej veľkosti. Skrutkovací hák má priemer 5 mm a dĺžku 100 mm.

Na strane držiacej bremeno je hák zaoblený a na druhej strane je otvorený, takže umožňuje ľahké zavesenie predmetov. Ako kvalitný materiál je použitá stabilná oceľ, ktorá je pozinkovaná a tým odolná voči korózii. Čierny povrch prepožičiava stropnému háku rustikálny vzhľad a umožňuje kombinovanie s mnohými štýlmi zariadení. Kvôli otvorenému tvaru nie je hák vhodný pre pohyblivé a dynamická bremená, napr. hojdačky alebo závesná kreslá.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Stropný hák
Materiál:Oceľ
Povrch:Čierno pozinkovaný
Typ závitu:Drevený závit
Obsah balenia:1 ks
Obsah balenia:19 g
Priemer:5 mm
Dĺžka:100 mm
Vhodná veľkosť hmoždinky:6 mm - 8 mm
Vhodná veľkosť vrtáka:3,5 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:20 g

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore