Hák na šnúru na bielizeň pozinkovaný priemer 4,4 mm x 50 mm, 4 ks
Číslo výrobku 4948667Opis výrobku
Číslo výrobku 4948667
hák na šnúru na bielizeň sa veľmi dobre hodí na upevnenie ťažkých predmetov do dreva alebo muriva. Používa sa najmä na zavesenie šnúr na bielizeň, drôtov a lán. Vybavený je metrickým závitom do dreva, vďaka ktorému môžete hák upevniť do dreva bez použitia ďalšieho náradia. Pri montáži do muriva a podobných podkladov musíte použiť hmoždinku príslušnej veľkosti. Hák na šnúru na bielizeň má priemer 4,4 mm a dĺžku 50 mm.
Hák je na jednej strane otvorený, aby sa dali predmety ľahšie zavesiť. Protiľahlá strana nesúca záťaž je zaoblená. Je vyrobený z pozinkovanej ocele so strieborným povrchom. Súčasťou balenia sú štyri kusy s vhodnými hmoždinkami. Pre svoj otvorený tvar nie je hák vhodný pre pohyblivé a dynamické bremená, napr. hojdačky alebo závesné kreslá.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874837707
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 4 ks |
| Vhodná veľkosť hmoždinky: | 6 mm - 8 mm |
| Vhodná veľkosť vrtáka: | 3 mm |
| Typ položky skrutkovací háčik: | Háčiky |
| Druh závitu spojovacej techniky: | Drevený závit |
| Materiál skrutkovacieho háku: | Oceľ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 24 g |




