Skrutkovací hák pozinkovaný rovný, pr. 2,8 x 30 mm, 8 ks
Číslo výrobku 1886589Opis výrobku
Číslo výrobku 1886589
Pozinkovaný skrutkovací hák so závitom do dreva sa ideálne hodí na upevňovanie do dreva alebo - pri použití vhodnej hmoždinky - do muriva. Najlepšie sa môže uplatniť pri zavesovaní obrazov alebo iných nástenných dekorácií.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874882172
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 8 ks |
| Typ položky skrutkovací háčik: | Háčiky |
| Dĺžka závitu (mm): | 30 mm |
| S plastovým opláštením: | Bez plastového opláštenia |
| Materiál skrutkovacieho háku: | Oceľ |
| Tvar očiek skrutkovacích hákov: | Rovný |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16 g |
| Šírka: | 3,0 cm |





