Brilliant LED stropné svietidlo ALSON 28W 3300lm 3000-6500K pr. 49,5 x 7,5 cm
Číslo výrobku 2146041Opis výrobku
Číslo výrobku 2146041
Svietidlo Brilliant ASLON je vybavené energeticky úsporným LED zdrojom s dlhou životnosťou. LED žiarovka je vymeniteľná. S 3300 lúmenmi svieti svietidlo dostatočným výkonom pre optimálne osvetlenie. Teplota chromatickosti 3000-6500 K je nastaviteľná s farbou svetla od teplej bielej až po dennú bielu a svietidlo je stmievateľné a má funkciu nočného svetla. To všetko pomocou priloženého diaľkového ovládania.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaše investície sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
BRE-Light GmbH
Brilliantstrasse 1
27442 Gnarrenburg
obi@brilliant-ag.com
4004353411274
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Drevo |
| Materiál rámu: | Drevo |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 300 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,71 kg |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šírka: | 4,95 m |
| Hĺbka: | 49,5 cm |







