Brilliant LED stropné svietidlo Besson 32 W, 3300 lm, 3000 K, 50 x 215 x 750 mm
Číslo výrobku 1989011Opis výrobku
Číslo výrobku 1989011
Brilliant Besson G99369/05 je LED stropné svietidlo stmievateľné v 3 krokoch pomocou nástenného vypínača. Je vyrobené z odolného kovu a plastu. Je energeticky úsporné a odolné vďaka použitiu LED technológie.
Informácie o výrobcovi
BRE-Light GmbH
Brilliantstrasse 1
27442 Gnarrenburg
obi@brilliant-ag.com
4004353397059
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 300 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Stmievateľné prepínačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,23 kg |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šírka: | 75,0 cm |
| Hĺbka: | 21,5 cm |

















