Briloner LED stropné svietidlo Slim biele 18W 2400lm 4000K pr. 29,3 x 2,8 cm
Číslo výrobku 1442243Opis výrobku
Číslo výrobku 1442243
LED stropné svietidlo Briloner Slim
Toto LED stropné svietidlo Briloner Slim je moderným a energeticky úsporným osvetlením, ktoré vďaka svojmu univerzálnemu vzhľadu a ultratenkému prevedeniu zapadne do každého interiéru (stupeň krytia IP20). Svietidlo je vyrobené z kvalitného plastu a má kompaktné rozmery pr. x v 29,3 x 2,8 cm.
S výkonom 15 W poskytuje svietidlo svetelný tok 2400 lm, čo zaručuje dostatočné osvetlenie pre miestnosti ako sú spálne, obývacie izby alebo chodby. S teplotou chromatičnosti 4000 K vytvára príjemné neutrálne svetlo, ktoré je vhodné pre akékoľvek každodenné použitie. Životnosť až 25 000 hodín zaručuje dlhú a bezúdržbovú funkčnosť svietidla. Svietidlo je navyše opatrené efektom podsvietenia, ktorý dodáva svetlu elegantný vzhľad a zaisťuje jemné rozptýlenie svetla po celej miestnosti.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu po veľkú časť dňa v našich klimatických podmienkach. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchyne, kúpeľne, pracovne alebo aj do detskej izby. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj pri osvetlení terasy, obchodov, kancelárií alebo lekárskych ordinácií.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Doporučujeme používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 90 % energie, a hoci sú o niečo málo drahšie, vaša investícia sa vám počas niekoľkých mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4004353413582,4002707363910
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 400 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 18 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 760 g |
| Výška: | 2,8 cm |
| Šírka: | 29,3 cm |
| Hĺbka: | 29,3 cm |




















