EGLO LED stropné svietidlo FUEVA 5 matný nikel pr. 210 mm
Číslo výrobku 1615822Opis výrobku
Číslo výrobku 1615822
Eglo LED prisadené stropné svietidlo FUEVA 5 (oceľ/matný nikel, plast/biela) s priemerom 210 mm a výškou 28 mm. Farba svetla neutrálna biela 4000 K.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759992293
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Nikel matný |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 100 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 497 g |
| Výška: | 2,8 cm |
| Šírka: | 21,0 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |







