EGLO Stropné LED svietidlo Crespillo, biele, pr. 38 x 6,5 cm
Číslo výrobku 1988245Opis výrobku
Číslo výrobku 1988245
Stropné LED svietidlo Eglo Crespillo z bieleho plastu s okrúhlym bielym plastovým krytom sa vďaka nadčasovému dizajnu hodí do takmer každého obytného priestoru. Integrovaná LED dióda vyžaruje neutrálne biele svetlo a vďaka bielemu krytu zaisťuje homogénne osvetlenie. Zadné podsvietenie ponúka príjemné, nepriame osvetlenie stropu. Neutrálne biele svetlo stropného svietidla je optimálne do všetkých miestností, kde je požadované dobré osvetlenie - napríklad v kuchyni, na chodbu, v technickej miestnosti alebo v kancelárii.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759997267
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 000 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 21 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,20 kg |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šírka: | 38,0 cm |
| Hĺbka: | 38,0 cm |



