EURAKLES LED stropné svietidlo BRENDA 12W 1320lm 4000K IP44 biela pr. 13 x 3,5cm
Číslo výrobku 2734101Opis výrobku
Číslo výrobku 2734101
LED prisadené stropné svietidlo EURAKLES BRENDA
Prisadené LED stropné svietidlo EURAKLES BRENDA s jednoduchým dizajnom a stupňom krytia IP44 je vhodné na inštaláciu do každého interiéru a to vrátane vlhkých priestorov, ako sú kúpeľne. Svietidlo má svetelný výkon 12 W, svetelný tok 1320 lm a teplotu chromatickosti 4000 K, ktorá zodpovedá neutrálnej bielej farbe svetla.
Upozorňujeme, že informácie uvedené v informačnom liste výrobku uvádzajú hodnoty namerané s krytom svietidla.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu po veľkú časť dňa v našich klimatických podmienkach. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchyne, kúpeľne, pracovne alebo aj do detskej izby. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj pri osvetlení terasy, obchodov, kancelárie alebo lekárskych ordinácií.
Stupeň krytia IP44
Svietidlá so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
Eurakles s.r.o.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov
info@eurakles.cz
8592687502042
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | LED dióda (až -90 % energie) |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 320 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 12 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 300 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šírka: | 13,0 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |









