GLOBO LED stropné sviet. JACKY 21 W, 1000lm, 2700-6500K + RGB, 600 x 410 x 100mm
Číslo výrobku 2410140Opis výrobku
Číslo výrobku 2410140
Moderné svietidlo Globo JACKY snúbi elegantný a moderný dizajn s prírodou a navyše zaujme veľkým množstvom funkcií. Telo svietidla je vyrobené z kvalitného kovu s čiernou povrchovou úpravou a MDF, tienidlo je vyrobené z akrylového skla. K základni sú pripevnené 2 LED panely o rozmere 20 x 20 cm a 29 x 29 cm, ktoré sú otočné a môžete ich tak nastaviť podľa svojich predstáv. Globo JACKY disponuje nastaviteľnou teplotou chromatickosti od 2700 - 6500 K (od teplej bielej až po studenú bielu farbu), vďaka ktorej si svoje priestory prispôsobíte ľahko a rýchlo podľa svojej nálady, nastavením farieb RGB s možnosťou fixácie farieb a dúhovým efektom, pamäťovou funkciou a funkciou stmievanie. Svietidlo je ovládateľné pomocou nástenného vypínača a diaľkového ovládača. Ovládač je dodávaný vrátane 2 AAA batérií.
Toto svietidlo disponuje svetelným zdrojom energetickej triedy F.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371444564
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Farba: | Opál |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Akrylová |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo + RGB |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 150 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 21 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,58 kg |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 41,0 cm |
| Hĺbka: | 60,0 cm |
0,024































