GLOBO LED stropné svietidlo Burro RGB
Číslo výrobku 2166056Opis výrobku
Číslo výrobku 2166056
Stropné svietidlo kovové v bielej a akrylovej opálovej farbe. Svietidlo má chrómový krúžok, je stmievateľné a disponuje meničom farieb, ktoré je možné fixovať, má pamäť. Svietidlo Burro je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača. Je možné tiež docieliť dúhového efektu.
Priemer: 390 mm
Výška: 80 mm
LED 18 W + RGB
Zdroj: 230V
Farebná teplota: 2700-6500 K
Svetelný tok: 1890 lm
Vrátane svetelného zdroja
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371426881
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Akrylová |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo + RGB |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 710 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 18 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 39,0 cm |































































