GLOBO LED stropné svietidlo Vitos, okrúhle, 22 W, matný nikel, pr. 17 x 2,6 cm
Číslo výrobku 2168797Opis výrobku
Číslo výrobku 2168797
Toto elegantne pôsobiace LED stropné svietidlo značky Globo (priemer 17 cm) zo série Vitos presvedčí predovšetkým svojou funkčnosťou. Opálové akrylové sklo, ktoré sa nachádza uprostred, je orámované okrajom z hliníkového odliatku vo farbe matného niklu. Svietidlo s reguláciou jasu až do 1 980 lm má vstavanú 22 W LED žiarovku a vďaka neutrálnej bielej farbe 4 000 K poskytuje príjemnú farbu svetla. Pomocou ďalších modelov z tejto série môžete ešte viac skrášliť svoj obytný priestor.
Technické parametre:
- Materiál svietidla: hliník
- Materiál tienidla: akryl
- Použitá pätica: integrovaný LED modul
- Životnosť: 20 000 h
- Stupeň IP krytia: IP20
- Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 2
- Napätie: 230 V
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371377640
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Klasický |
| Farba: | Nikel matný |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Akrylová |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 800 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Stmievateľné prepínačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 22 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 460 g |
| Výška: | 2,6 cm |
| Šírka: | 17,0 cm |














